Kuş

Satılık Kanarya Fiyatları 2022 | Gloster

Kanarya fiyatları 2022 yılında ne kadar, gloster kanarya türü ne kadara satılıyor, kanarya nereden satın alınır, satılık kanarya ilanları nerededir? Bu içeriğimizde kanarya satın almak isteyen kişiler için çok önemli bilgilere yer verdik.

Kanarya Fiyatları 2022 Yılında Ne Kadar? Özellikleri

İçindekiler

Kanaryalar kuşlar aleminin önemli üyelerinden biridir. Minik boyutlarıyla ve çıkardıkları güzel seslerle insanları cezbeden bir yapıda olmaları nedeniyle birçok kişi tarafından beslenmektedir.

İçeriğimizin devamında kanarya kuşu fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz. Ancak gelin öncesinde bu kuş türlerinin özellikleri hakkında kısaca bilgi sahibi olalım.

satılık kanarya fiyatları gloster
satılık kanarya fiyatları gloster

İşte bazı önemli kanarya özellikleri;

  • Üremeleri kolaydır, doğru ortam sağlandığında kolayca ürerler
  • İyi bakıldıkları taktirde 10 yıla kadar yaşayabilirler
  • Tohum türleri ve bazı sebzeler ile beslenirler
  • Özellikle çiftleşme dönemlerinde karşı cinsi etkilemek adına kendilerine has ötüşleri vardır
  • Muhabbet kuş türleri kadar insana yaklaşmazlar, eğer küçük yaşta alışmazlarsa ilerleyen süreçlerde insanlardan hep korkarlar

Kanaryaların genel özellikleri bu şekildeydi. İlerleyen süreçte kanarya kuşları için hazırlayacağımız içerikte daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gelin içeriğimizin ana konusu olan kanarya fiyatı hakkında bilgi sahibi olalım.

Kanarya Kuşu Fiyatları 2022

Kanaryalar çok sık beslenen türlerden olsa da fiyatları muhabbet kuşu fiyatları pet shop kadar uygun değildir. Ancak yine de papağan türleri kadar pahalı değil 😊

Kanarya kuşu fiyatları 2022 yılında ortalama 300 TL’den başlıyor. Bu rakam kuşun genel görünümüne ve türüne bağlı olarak 4 hanelere ulaşabiliyor.

Gloster Kanarya Fiyatları 2022

Gloster kanaryaların fiyatları adet için 600 TL’den başlamakta. Eğer çift almak isterseniz satıcılardan 1.000 TL’ye 1 çift gloster kanarya satın alabilirsiniz.

Gloster kanaryalar grup halinde yaşamayı sevdiği için bir miktar fazla alım yapmanız gerekecektir. Bu nedenle maliyeti fazla olabilir. Ama ilk etapta toplu alım yaparsanız daha uyguna bir sürü oluşturabilirsiniz.

Satılık kanarya İlanları

NOT: Evcil Bilgi olarak hiçbir hayvanın satışını yapmamaktayız. Bu nedenle hayvan satışı hakkında bize ulaşmak yerine çevrenizdeki pet shop ve üreticiler ile görüşme yapmanızı öneriyoruz.

Kanarya ilanlarına sahibinden gibi platformlardan ulaşabilirsiniz. Ayrıca pet shoplara giderek ya da üreticileri doğrudan ziyaret ederek de kanarya alımı yapabilirsiniz.

Bu noktada sizlere güvenilir yerlerden kanarya satın almanızı öneriyoruz.

Kanarya fiyatları 2022 yılında genel olarak bu şekildeydi. Eğer kuşlara ilginiz varsa kuş ile ilgili hazırladığımız kategorimize göz atmanızı öneriyoruz.

Kanaryanın ömrü ne kadar?

Kanaryalar ortalama 10 yıl kadar yaşarlar.

Kanarya bakımı nasıl olmalıdır?

Kanarya bakımı için temiz ve hijyenik bir ortam hazırlamanız yeterlidir.

Kanarya kuşu konuşur mu?

Kanaryalar konuşmaz.
İçeriğimizi oylar mısınız?
[Total: 0 Average: 0]

Doğan Uludoğan

Herkese merhaba ben Doğan. Şu an Ankara Üniversitesi'nde 3. sınıf hemşirelik öğrencisi olarak eğitimime devam ediyorum. Yaklaşık 7-8 yıl önce başlayan web sektörüne ilgim birçok konuda bilgi sahibi olmama yardımcı oldu. Şimdi bu bilgileri hayata geçirmek amacıyla çeşitli projelere başladım. İlerleyen süreçlerde birçok sektörde görüşmek üzere 🖐Reklam, işbirliği ve kaldırılmasını istediğiniz içerikler için: doganuludogan01@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu