Satılık Kanarya Fiyatları

Sarı Kanarya fiyatları [year] yılında ne kadar, gloster kanarya türü ne kadara satılıyor, kanarya nereden satın alınır, satılık kanarya ilanları nerededir? Bu içeriğimizde kanarya satın almak isteyen kişiler için çok önemli bilgilere yer verdik.

Kanarya Fiyatları [year] Yılında Ne Kadar? Özellikleri

Kanaryalar kuşlar aleminin önemli üyelerinden biridir. Minik boyutlarıyla ve çıkardıkları güzel seslerle insanları cezbeden bir yapıda olmaları nedeniyle birçok kişi tarafından beslenmektedir.

İçeriğimizin devamında kanarya kuşu fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz. Ancak gelin öncesinde bu kuş türlerinin özellikleri hakkında kısaca bilgi sahibi olalım.

satılık kanarya fiyatları gloster
satılık kanarya fiyatları gloster
Şu konuları sizin için öneriyoruz;

Yeni Doğan Güvercin Yavruları Neyle Beslenir?

1 of 12

İşte bazı önemli kanarya özellikleri;

  • Üremeleri kolaydır, doğru ortam sağlandığında kolayca ürerler
  • İyi bakıldıkları taktirde 10 yıla kadar yaşayabilirler
  • Tohum türleri ve bazı sebzeler ile beslenirler
  • Özellikle çiftleşme dönemlerinde karşı cinsi etkilemek adına kendilerine has ötüşleri vardır
  • Muhabbet kuş türleri kadar insana yaklaşmazlar, eğer küçük yaşta alışmazlarsa ilerleyen süreçlerde insanlardan hep korkarlar

Kanaryaların genel özellikleri bu şekildeydi. İlerleyen süreçte kanarya kuşları için hazırlayacağımız içerikte daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gelin içeriğimizin ana konusu olan yetişkin ve yavru kanarya fiyatları hakkında bilgi sahibi olalım.

Kanarya Kuşu Fiyatları [year]

Kanaryalar çok sık beslenen türlerden olsa da fiyatları muhabbet kuşu fiyatları pet shop kadar uygun değildir. Ancak yine de papağan türleri kadar pahalı değil 😊

Kanarya kuşu fiyatları [year] yılında ortalama 300 TL’den başlıyor. Bu rakam kuşun genel görünümüne ve türüne bağlı olarak 4 hanelere ulaşabiliyor.

Gloster Kanarya Fiyatları [year]

Gloster kanarya fiyatları adet için 600 TL’den başlamakta. Eğer çift almak isterseniz satıcılardan 1.000 TL’ye 1 çift gloster kanarya satın alabilirsiniz.

Tıkla Oku:  Hint Bülbülü Fiyatları 2022 Ne Kadar?

Gloster kanaryalar grup halinde yaşamayı sevdiği için bir miktar fazla alım yapmanız gerekecektir. Bu nedenle maliyeti fazla olabilir. Ama ilk etapta toplu alım yaparsanız daha uyguna bir sürü oluşturabilirsiniz.

Tepeli Kanarya Fiyatları [year]

Tepeli kanarya fiyatları [year] yılında 200 TL’den başlamaktadır. Tepeli erkek kanarya fiyatları genellikle tepeli dişi kanarya fiyatlarından daha fazladır.

Malinua Kanarya Fiyatları [year]

Malinua kanarya fiyatları ortalama 150 TL’dir. Bu rakam pet shoptan pet shopa değişiklik gösterse de ortalama bu seviyededir. Bir muhabbet kuşu ile aynı miktardadır.

Malta Kanarya Fiyatları [year]

Malta kanarya fiyatları [year] yılında 100 TL’den başlıyor ve 200 TL’ye kadar çıkıyor. Ancak malta kanaryaları ülkemzide çok fazla bulunmuyor.

Kıvırcık Kanarya Fiyatları [year]

Kıvırcık kanarya fiyatları [year] yılı için bilinmiyor. Çünkü bu kuşlar da ülkemizde çok fazla bulunmuyor.

Satılık Kanarya İlanları

NOT: Evcil Bilgi olarak hiçbir hayvanın satışını yapmamaktayız. Bu nedenle hayvan satışı hakkında bize ulaşmak yerine çevrenizdeki pet shop ve üreticiler ile görüşme yapmanızı öneriyoruz.

Kanarya ilanlarına sahibinden gibi platformlardan ulaşabilirsiniz. Ayrıca pet shoplara giderek ya da üreticileri doğrudan ziyaret ederek de kanarya alımı yapabilirsiniz.

Bu noktada sizlere güvenilir yerlerden kanarya satın almanızı öneriyoruz.

Kanarya fiyatı [year] yılında genel olarak bu şekildeydi. Eğer kuşlara ilginiz varsa kuş ile ilgili hazırladığımız kategorimize göz atmanızı öneriyoruz.

Kanarya Yemi Fiyatları

Kanarya yemi fiyatları türüne ve miktarına göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle sizlere net bir fiyat bilgisi ne yazık ki veremiyoruz. Ancak dilerseniz yakınınızdaki pet shoplara danışabilirsiniz.

Kanarya kuşu fiyatları [year] yılında bu şekildeydi. Ancak unutmayın sizin alacağınız sene içerisinde bu rakamlar değişiklik gösterebilir. Dilerseniz bizimle aşağıdaki iletişim seçeneğinden iletişime geçerek güncel fiyatları sorabilirsiniz.

Kanaryanın ömrü ne kadar?

Kanaryalar ortalama 10 yıl kadar yaşarlar.

Kanarya bakımı nasıl olmalıdır?

Kanarya bakımı için temiz ve hijyenik bir ortam hazırlamanız yeterlidir.

Kanarya kuşu konuşur mu?

Kanaryalar konuşmaz.

İçeriğimizi oylar mısınız?
[Total: 1 Average: 1]
Leave a comment