Satılık Jako 500 TL 2022

Satılık Jako 500 TL ilanları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bu yazımızda Jako cinsi satılık papağan ilanları ve Jako Papağanı özellikleri hakkında konuşacağız.

Jako Papağanı Genel Özellikleri

Jako papağan ırkı ülkemizde ve dünyada en çok beslenen papağan ırklarından biridir. Jako papağanları orta büyüklükte olan ve yaklaşık 35 cm’ye kadar uzayabilen papağanlardır.

Bu papağanlar gri renkleriyle kolayca ayırt edilebilir. Kuyruk kısmına doğru kırmızı renklerde tüylere sahip olan Jako papağanları bu yönüyle gri papağan olarak da bilinir.

Şu konuları sizin için öneriyoruz;
1 of 6

Muhabbet Kuşu İshal Tedavisi Nasıl Yapılır 2022

Jako’ların bu özelliklerine ek olarak konuşma kabiliyetlerinin de olduğunu söyleyebiliriz. Bu konuşmalar klasik muhabbet kuşlarından ve papağanlardan çok daha iyidir. Bin kelimeye kadar ezber yapabilen Jako papağanları aynı zamanda sorulan sorulara karşı mantıklı cevaplar da verebilmektedir.

Uzmanlar Jako papağanlarının bu yönünün zeki kuşlardan biri olması nedeniyle kaynaklandığını düşünüyor.

Jako papağanları iyi bir şekilde bakıldıklarında 90 yıla kadar yaşayabiliyor. Eğer bir yavru Jako erişkinliğe ulaşana kadar iyi bir bakım alırsa en kötü şartlarda bile 15 yıldan fazla yaşayabilir.

Satılık Jako 500 TL 2020 2022 İlanları

Satılık papağan ilanlarına bakan insanlar tercihlerini daha çok Jako papağanlarından yana kullanıyor. Sahibinden satılık Jako papağan fiyatları hem uygun fiyatlı oluyor hem de bu ırkı beslemek diğer ırkları beslemekten daha keyifli 😊

satılık jako 500 tl sahiplenme
satılık jako 500 tl sahiplenme

Eğer siz de Jako papağanı satın almak istiyorsanız ortalama 500 TL’ye yavru boyutlarda bir Jako bulabilirsiniz. Bu Jakoları satın alabileceğiniz başlıca illeri şu şekilde sıralayabiliriz;

Tıkla Oku:  Cremio Muhabbet Kuşu Fiyatları
  • Adana
  • İstanbul
  • Bursa
  • Ankara
  • İzmir
  • Denizli
  • Muğla
  • Aydın

Satılık Jako 500 TL 2020 2022 ilanlarından kuş satın alırken alacağınız kuşun yavru boyutlarda olmasına dikkat edin. Bu şekilde size alışması daha kolay olacaktır.

İçeriğimizi oylar mısınız?
[Total: 8 Average: 3.4]
Show Comments (1)