Civciv Fiyatları 2022 Tavuk, Kaz, Ördek

Civciv fiyatları 2022 yılında ne kadar, cins civcivler ne kadara satılıyor vb. sorularınız varsa bu içeriğimiz tam size göre. Eğer siz de civciv satın almak istiyorsanız bu içeriğimiz tam size göre!

Civciv Fiyatları 2022

Tavuk, kaz ve ördek gibi kanatlı hayvanlar insanlar için her zaman en önemli canlılardan biri olmuştur. Hem etlerinden hem de yumurtalarından faydalanabilen bu canlılar aynı zamanda süs amaçlı da besleniyor.

İlginizi çekebilir: Civciv Ne Yerse Çabuk Büyür? 2022 Önerileri

Bazı kanatlı hayvan besleyicileri bu canlıları yetişkin iken alırken bazıları civcivken alıp büyütmeyi tercih ediyor. Hal böyle olunca civciv fiyatı ne kadar gibi sorular sıkça soruluyor.

Şu konuları sizin için öneriyoruz;
1 of 3
civciv fiyatları
civciv fiyatları

Biz de bu nedenle civciv satın almak isteyen kişiler için civciv fiyatı hakkında bilgi topladık ve sizler için paylaştık. Gelin öncesinde civciv yemleri ve makinelerinin fiyatlarını öğrenelim ve daha sonra civciv türlerinin fiyatlarını öğrenelim.

Civciv Yemi Fiyatları 2022

Civciv yemleri kilogram hesabı ile satılıyor. Kilogram fiyatları 7 TL’den başlıyor ve türüne göre 20 TL’ye kadar yükselebiliyor.

Eğer civciv beslemek istiyorsanız sizlere önerimiz karışık civciv yemi satın almanız yönünde olacaktır.

Civciv Makinesi Fiyatları 2022

Civciv çıkarmak isteyen kişiler kuluçka makinesi alarak civciv çıkartmayı tercih edebiliyor. Bu durumda büyüklüğüne göre değişmekle birlikte en az 500 TL’yi gözden çıkarmalısınız. Kuluçka süreleri hakkında bilgi almak için şu yazımızı okumalısınız;

Tıkla Oku:  Civciv Kaç Günde Çıkar? Tavuk-Kuş-Ördek-Kaz 2022

İlginizi çekebilir: Civciv Kaç Günde Çıkar? Tavuk-Kuş-Ördek-Kaz 2022

Tavuk Civciv Fiyatları 2022

Geldik yazımızın en dikkat çekici yerine. Civciv besleyicileri daha çok tavuk besledikleri için tavuk civcivi fiyatları en çok merak edilen konular arasında.

kaz ördek tavuk civciv fiyatları
kaz ördek tavuk civciv fiyatları

Tavuk civcivi fiyatları cinsine göre değişmekle birlikte ortalama 5 TL’den başlıyor ve 50 TL’ye kadar çıkabiliyor. Burada fiyatın belirlenmesinde önemli olan etken tavuğun ırkıdır.

Brahma Civcivi Fiyatları 2022

Brahma civcivi fiyatları şu an ortalama 15 TL civarında. Eğer daha uyguna Brahma civciv sahibi olmak isterseniz kuluçka makinesi ve Brahma yumurtası alarak kendi civcivlerinizi çıkartabilirsiniz.

Ataks Civciv Fiyatları 2022

Ataks civcivlerinin fiyatı aşağı yukarı Brahma civcivleri ile aynı. Ataks civcivlerine yaklaşık 15 TL vererek sahip olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Ataks Tavuk Fiyatları 2022 Yılında Ne Kadar?

Renkli Civciv Fiyatları 2022

Renkli civcivler genellikle özel tür olmadığı için uygun fiyatlı oluyor. Renkli civciv fiyatı ortalama 7.5 TL kadar.

Etlik Civciv Fiyatları 2022

Etlik civciv fiyatları 15 TL ila 20 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Kaz Civcivi Fiyatları 2022

Kaz civcivi fiyatları tavuk civcivlerinin fiyatlarına oranla biraz daha fazla. Kaz civcivlerine ortalama 35 TL vererek sahip olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Mast Kazı Özellikleri, Bakımı, Fiyatları 2022

Ördek Civcivi Fiyatları 2022

Ördek civcivi fiyatı 2022 yılında ortalama 25 TL

Civciv fiyatları 2022 yılında ne kadar konulu yazımızın sonuna geldik. Eğer kanatlı hayvanlar ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz paylaştığımız diğer içeriklere göz atabilirsiniz.

İçeriğimizi oylar mısınız?
[Total: 3 Average: 5]
Leave a comment