Balina Güvercin Fiyatları 2022 | Resimler ve Özellikleri

Balina güvercin konulu bu içeriğimizde kuş besleyen kişiler için çok önemli bilgiler vermeye çalıştık. Eğer siz de yakın bir zaman içinde balina güvercinleri besleyecekseniz bu yazımız tam size göre.

Balina Güvercin

Güvercinler belki de kuş türleri arasında en çok çeşitliliğe sahip olan türlerden biri. Özellikle ülkemizde de sıkça beslenen bu canlılar birçok kuş besleyicisinin ilk tercih ettiği türlerden biri.

balina güvercin
balina güvercin

Güvercinlerin bol çeşitliliğe sahip olması haliyle kuş besleyicilerinin özel ırklara yönelmesine neden olmuştur. Bunlardan biri de “balina güvercinleri” olarak adlandırılan güvercin ırklarıdır.

Şu konuları sizin için öneriyoruz;

Yeni Doğan Güvercin Yavruları Neyle Beslenir?

1 of 6

Gelin bu güvercin türüne yakından göz atalım.

Balina Güvercin Özellikleri

Balina güvercinlerinin genel özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Süratli ve dalış içeren uçuşlar
  • Beslendiği yeri benimseme
  • Beyaz gövde, renkli kafa
  • Paçalı ayaklar

Balina Güvercin Bakımı

Balina güvercinlerinin bakımı bir hayli kolaydır. Sizin yapmanız gereken tek şey sağlıklı bir ortam hazırlamak ve bunları balina güvercinlerine sunmak 😊

Eğer balina güvercinlerinin bakımı konusunda tecrübeliyseniz aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak diğer ziyaretçilerimizin bilgilendirilmesine yardımcı olabilirsiniz.

Balina Güvercin Resimleri

Aşağıda balina güvercinlerinin resimlerini görüyorsunuz;

Balina Güvercin Fiyatları 2022

Balina güvercinlerinin fiyatı klasik güvercinlerin fiyatına oranla biraz daha fazla. Balina güvercinlerinin fiyatları 2022 yılında ortalama 250 TL civarındadır. Tabi bu rakam bölgeden bölgeye değişiklik gösterebilir.

Balina güvercin fiyatları ve özellikleri konulu yazımızın sonuna geldik. Başka kuş türleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz kanatlı hayvanlar kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Tıkla Oku:  Cremio Muhabbet Kuşu Fiyatları

İçeriğimizi oylar mısınız?
[Total: 1 Average: 5]
Leave a comment