Ücretsiz Kedi Scottish Fold Sahiplenme

Ücretsiz scottish fold sahiplenme ilanları ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız hazırladığımız bu içeriğe göz atabilirsiniz. Bu yazımızda scottish fold sahiplenme ilanları ile ilgili bilgiler verdik.

Kedi Sahiplendirme Scottish Fold

Kedi sahiplenmek kedi severler, yalnız yaşayan, yanına bir yoldaş arayan insanlar için adeta bir terapi gibidir. Satın almak yerine özellikle sokakta yaşayan canlarımıza yuva olmanızı öneririz.

scottish fold sahiplenme
scottish fold sahiplenme

Bu yazıda bahsedeceğimiz kedi türü scottish fold. Tıpkı sarman kedisi gibi arkadaş canlısı ve zekâ seviyesi yüksek bir kedi türüdür. İskoçya kırması olan bu kedilerin en belirgin özellikleri kulaklarının katlı olmasıdır. Sahiplerine karşı bağlıdırlar, yeni insanlara kolayca uyum sağlarlar. Uysal ve size son derece bağlı bir kedi arıyorsanız scottish fold türü tam size göre olacaktır.

Şu konuları sizin için öneriyoruz;

Siyam Kedisi Sahiplenme Ücretsiz

Scottish Fold Sahiplenme Ücretsiz

Herhangi bir kedi türünü sahiplenmek istiyorsanız birçok ücretsiz sahiplenme siteleri mevcuttur, bunun yanında instagram, facebook gibi sosyal medya platformlarında da birçok yavru yuva aramaktadır. Elinizde böyle fırsatlar varken hiçbir canlıyı satın almamanızı öneririz.

scottish fold sahiplendirme
scottish fold sahiplendirme

Scottish fold çiftlikte yaşayan kedilerin mutasyonu sonucu meydana gelen bir kedi olmakla birlikte, kısa bir tüy yapısına sahiptir. Ağırlıkları 4-6 kg arasında değişmektedir. Bacakları kalın ve kısadır.

Scottish Fold Sahiplendirme İlanları

Türkiye’nin neredeyse her şehrinden kedi sahiplenme ilanları yayınlanmaktadır.  Bu ilanlarda her kedi türü bulunabileceği gibi fold sahiplenme ilanları da bulunmaktadır. Siz de can yoldaşınızı ücretsiz sahiplendirme sitelerinden ve sosyal medya platformlarından bulabilirsiniz.

Ücretsiz Scottish Fold

Evcil hayvanların satın alınmasının önüne geçilemese de ücretsiz sahiplenme ilanları yaygınlaşmaktadır. İstediğiniz tür ve nitelikte kediyi rahatlıkla sahiplenebilirsiniz.  Scottish fold kedi türünün de ilanları tıpkı ankara kedisi gibi yaygın bir şekilde görülmektedir.

Tıkla Oku:  Siyam Kedisi Sahiplenme Ücretsiz

Scottish Fold Ücretsiz

Kedileri ücretsiz sahiplenirken onların her türlü niteliğine hazır olmalısınız. Herhangi bir engeli ya da hastalığı olabilir. O yavruyu sahiplenirken onu her şeyiyle kabullenmeniz gerekir.

Ücretsiz Scottish Fold Kediler

Ücretsiz sahiplenen kedi sahipleri kedilerin başka bir yuvadan ayrılıp geldiği için ilk önce yabancılık hissetmesini normal karşılamalıdır. Fakat scottish fold ve ragdoll kedi türünü sahiplenenler böyle bir sorunla çok sık karşılaşmazlar çünkü bu tür kediler yeni ortamlara kolay adapte olurlar.

kedi sahiplendirme scottish fold
kedi sahiplendirme scottish fold

Scottish Sahiplenme Nasıl Yapılır?

Herhangi bir ücretsiz siteden ya da sosyal medya platformlarından yaşına, cinsiyetine göre ve bulunduğunuz şehre göre rahatlıkla seçim yapabilirsiniz. Kedinizi seçmeden önce sorumluluk alamayacağınız herhangi bir engeli ya da hastalığı olmamasına dikkat etmelisiniz.

Scottish Fold Ücretsiz Sahiplendirme 2022

Scottish fold kedi türü diğer kedi türlerinden fazla sahiplenildiği için ücretsiz sahiplendirme sitelerinde scottish fold kedi türü başlığı altında farklı kedi türlerine yer verilmiştir. Bilgilerin yanlışlık eksiklik olması durumunda isteğiniz dışında bir kedi sahiplenebilirsiniz bu yüzden bu hususa dikkat etmenizi öneririz.

Scottish Kedi Sahiplenmek İstiyorum

Kedi sahiplenmek istiyorum diyen ne çok insan var çevremizde. Bazen sırf dış görünüşü için sahipleniliyor ya da satın alınıyor bazen de sırf yuva olmak için sahiplenen güzel insanlar var. Umarım sizde sahiplenirken böyle güzel duygular besliyorsunuzdur.

Scottish kedi sahiplenmek istiyorsanız sahiplendirme sitelerini ve sosyal medya platformlarını takip edebilirsiniz.

Scottish Sahiplendirme İlanları

Scottish kedi türleri diğer kedilerden farklı ve sevimli oldukları için sahiplendirme ilanları yaygın olarak bulunmaktadır. Bazen de kedi severler anlık bir duyguya kapılıp sahipleniyor fakat sonra o yükü taşıyamayarak kedilere başka yuva aramak durumunda kalıyorlar. Bu yüzden de kedi sahiplendirme ilanları oldukça yaygın olarak bulunmakta. Scottish sahiplendirme ilanlarına da rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz sahiplendirme scottish fold ilanları hakkında hazırladığımız içeriğin sonuna geldik. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için web sitemizdeki diğer içeriklere göz atabilirsiniz.

İçeriğimizi oylar mısınız?
[Total: 1 Average: 5]
Leave a comment