Satılık Canlı Tavşan Fiyatları Pet Shop

Tavşan fiyatları [year] yılında en çok merak edilen konulardan biri. Eğer siz de evinize satılık tavşan almak istiyorsanız ve bu tavşanlar ne kadar onu merak ediyorsanız bu içeriğimiz tam da size göre. Yazımızın devamında türlerine göre tavşan fiyatı hakkında bilgiler verdik.

Tavşan fiyatları [year]

Tavşanlar kendi aralarında türlere ayrılan canlı gruplarıdır. Bu nedenle fiyatları birbirinden değişiklik gösterir. Ancak hepsinin ortalama fiyatları belirlidir.

Sizler için piyasadaki bütün tavşanların fiyatlarını inceledik ve bir tablo haline getirdik. Bu tablodan yola çıkarak satılık tavşan fiyatları hakkında fikir yürütebilirsiniz.

Evcilbilgi.com olarak sizlere Hollanda lop tavşanı satın alımlarınızda kemirgenmarket.com web sitesini öneriyoruz. Belgeli üretim yapan tavşan çiftliğinden tavşanınızı seçebilir ve aynı zamanda kemirgenmarket.com üzerinden uygun fiyatlara ekipmanlar temin edebilirsiniz.

Şu konuları sizin için öneriyoruz;

Sincap Fiyatları Evcil, Yavru, Albino, Uçan

"Kemirgenlerinizin ihtiyaçlarını tek bir çatı altında bulabileceğiniz, Türkiye'nin En Büyük ONLİNE İNTERNET SATIŞ MAĞAZASI
 • SAFKAN Hollanda Lop Tavşanları Yavru Fiyatı : 750 TL
 • SAFKAN GRİ RENK Hollanda Lop Tavşanları Yavru Fiyatı : 900 TL
 • SAFKAN Netherland Dwarf Cüce Tavşanları Yavru Fiyatı : 1500 TL
 • SAFKAN Hollanda Mini Lop Tavşanları Yavru Fiyatı: 2000 TL
1 of 3

Hollanda lop tavşan fiyatları [year] yılında önerdiğimiz çiftlikte şu şekilde;

 • SAFKAN Hollanda Lop Tavşanları Yavru Fiyatı: 750 TL
 • SAFKAN GRİ RENK Hollanda Lop Tavşanları Yavru Fiyatı: 900 TL
 • SAFKAN Netherland Dwarf Cüce Tavşanları Yavru Fiyatı: 1500 TL
 • SAFKAN Hollanda Mini Lop Tavşanları Yavru Fiyatı: 2000 TL

Çiftliğimizden görüntüler;

 

 • tavşan fiyatları
  tavşan fiyatları

Hollanda lop tavşanı fiyat

Hollanda lop tavşanları en çok tercih edilen tavşan türleri arasında yer alıyor. Gerek görünüm itibarıyla gerek fiyatların uygun olması ve bununla birlikte bakımlarını kolay olması nedeniyle evcil hayvan sahipleri Hollanda lop tavşanı beslemeyi tercih ediyor. Hollanda lop tavşanı fiyatları [year] yılında büyüklüğüne ve yaşına göre ortalama 150 liradan başlıyor ve 200 liraya kadar çıkıyor.

hollanda lop tavşan fiyat
hollanda lop tavşan fiyat

Yavru tavşan fiyatları

Diğer hayvan türlerinde olduğu gibi tavşan beslemek isteyen kişiler de bu canlıları henüz yavruyken satın almayı tercih ediyor. Hal böyle olunca yavru tavşan fiyatları ne kadar gibi sorularla sıkça karşılaşabiliyoruz.  Yavru tavşan fiyatları türüne göre değişmekle birlikte ortalama 50 TL’den başlıyor. Bu rakam tavşan türüne göre 200 TL’ye kadar çıkabilir.

Cüce tavşan fiyatları

Cüce tavşanlar Hollanda lop tavşanları kadarız sık tercih edilmese de binlerce kişi tarafından besleniyor. Görünümleri daha dikkat çekici olduğu için ilk kez tavşan beslemek isteyen kişiler bu tavşan türüne yöneliyor. Cüce tavşan fiyatları [year] yılında ortalama 175 TL’dir.

"Kemirgenlerinizin ihtiyaçlarını tek bir çatı altında bulabileceğiniz, Türkiye'nin En Büyük ONLİNE İNTERNET SATIŞ MAĞAZASI
 • SAFKAN Hollanda Lop Tavşanları Yavru Fiyatı : 750 TL
 • SAFKAN GRİ RENK Hollanda Lop Tavşanları Yavru Fiyatı : 900 TL
 • SAFKAN Netherland Dwarf Cüce Tavşanları Yavru Fiyatı : 1500 TL
 • SAFKAN Hollanda Mini Lop Tavşanları Yavru Fiyatı: 2000 TL

Canlı tavşan fiyatları

Canlı tavşan satın al bu tavşanlar beslemek istiyorsanız cebinizden en az 100 TL’yi çıkarmanız gerekiyor. 100 TL’ye klasik veya zengin tavşanları satın alabilir ve beslemeye başlayabilirsiniz.

Evcil tavşan fiyatları

Aslında tavşanların tamamı evcil değildir hatta hiçbir evcil değildir diyebiliriz. Sadece bazı tavşan türleri diğer türler oranla insanlara daha kolay alışabilmekte.  Bu tavşanların fiyatları da ortalama 200 TL’dir.

Velikan tavşan fiyat

Velikan tavşanları Türkiye’de çok fazla tercih edilmez. Ancak yine de besleyen kişi sayısı bir hayli fazla. Velikan tavşan fiyatları [year] yılında ortalama 150 TL’dir.

Pet shop tavşan fiyatları

Tavşan satın almak için pet shop gibi yerlere gittiğinizde daha fazla ücretlerle karşılaşabilirsiniz. Buralarda üreticilere ve normal kişilere oranla daha fazla fiyattan tavşan satarlar. Pet shop tavşan fiyatları 100 TL’den başlar ve 500 TL’ye kadar çıkar.

Hollanda cüce tavşanı fiyat

Hollanda cüce tavşanlarında hem görünümleri hem de sakin yapılarından dolayı tercih eden çok sayıda evcil hayvan sahibi bulunuyor. Hollanda cüce tavşanı fiyatları [year] yılında ortalama 150 TL’den başlıyor ve tavşanın yaşına göre 250 TL’ye kadar çıkıyor.

Tıkla Oku:  Canlı Evcil Maymun Fiyatları
hollanda lop tavşan fiyat ve özellikleri
hollanda lop tavşan fiyat ve özellikleri

Büyümeyen tavşan fiyatları

Tavşanlar normal şartlarda çok hızlı büyüyen canlılardır ancak genetik mutasyon olan bazı tavşan türleri büyümez ve cüce kalırlar. Bunlar da dışarıdan bakıldığında çok sevimli olduğu için daha fazla satın alınır. Büyümeyen tavşan fiyatları [year] itibari ile ortalama 200 liradır.

Angora tavşanı fiyatları

Angora tavşanları diğer tavşanları oranla biraz daha pahalıdır. Onların hem kolay bulunan havasından hem de özel tür olmasından kaynaklanıyor. Angora tavşanı fiyatları [year] yılında ortalama 250 TL’den başlıyor ve 350 TL’ye kadar çıkıyor.

"Kemirgenlerinizin ihtiyaçlarını tek bir çatı altında bulabileceğiniz, Türkiye'nin En Büyük ONLİNE İNTERNET SATIŞ MAĞAZASI
 • SAFKAN Hollanda Lop Tavşanları Yavru Fiyatı : 750 TL
 • SAFKAN GRİ RENK Hollanda Lop Tavşanları Yavru Fiyatı : 900 TL
 • SAFKAN Netherland Dwarf Cüce Tavşanları Yavru Fiyatı : 1500 TL
 • SAFKAN Hollanda Mini Lop Tavşanları Yavru Fiyatı: 2000 TL

Ankara tavşanı fiyatları

Sık karşılaştığımız türlerden biri olan Ankara tavşanlarının fiyatları 200 TL kadardır. Bu satış fiyatları petshopların tercihlerine göre değişiklik gösterebilir.

Aslanbaş tavşanı fiyatı

Aslanbaş tavşanı fiyatı 150 TL kadardır ancak sizin cebinizden 250 TL’ye kadar para çıkabilir çünkü petshop tavşan fiyatları zaman zaman değişiklik gösterebiliyor.

Etlik tavşan fiyatları

Etlik tavşanlar görünüm itibariyle yabani tavşanları andırırlar. Bu tavşanların fiyatları tavşanları kadar pahalı olabiliyor. Etlik tavşan fiyatları [year] itibari ile ortalama 300 TL’dir. Bu rakam tavşanın türüne ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir.

Tavşan fiyatları sahibinden

Eğer tavşan satın alacaksanız ve çok fazla ücret ödemek istemiyorsanız petshoplara gitmek yerine normal tavşan sahiplerine başvurabilirsiniz. Tavşan fiyatları sahibinden olduğunda %30 kadar daha uygun olabiliyor.

Yeni Zelanda tavşanı fiyatları

Yeni Zelanda tavşanları Hollanda lop tavşanı ve cüce tavşanlar dan sonra en çok tercih edilen tavşan ırkı diyebiliriz. Yeni Zelanda tavşanı fiyatları [year] itibarıyla 200 TL kadardır. Daha önce de dediğimiz gibi tavşanın büyüklüğüne ve satıcının fiyat politikasına göre bu rakamlar değişiklik gösterebilir.

Chinchilla tavşan fiyatları

Chinchilla tavşan fiyatları 200 lira kadardır. Eğer yavru Chinchilla tavşanı alacaksanız 100 TL’ye de bulabilmeniz mümkün.

tavşan fiyatları ne kadar
tavşan fiyatları ne kadar

Ev tavşanı fiyatları

Ev tavşanları genellikle beyaz renkli sade tavşan türleridir. Beyaz ev tavşanı fiyatları [year] ‘de 120 TL ile 150 TL aralığındadır.

Beyaz tavşan fiyatları

Beyaz tavşanlar plastik tavşan olarak geçer ve en sık karşılaştığımız tavşan türüdür. Beyaz tavşan fiyatları [year] yılında 100 TL ila 120 TL arasındadır.

Deniz tavşanı fiyat

Deniz tavşanı belki de hiç karşılaşmadığımız bir tavşan türü olabilir. Ülkemizde çok sık görülmese de diğer dünya ülkelerinde sıkça beslenirler. Deniz tavşanı fiyatları [year] yılında yaklaşık 175 TL’dir.

Küçük tavşan fiyatları

Küçük tavşan fiyatları [year] yılında 200 TL kadardır. Bırakan satıcının fiyat politikalarına göre değişiklik gösterebilir.

Tavşan tasması fiyatları

Tavşan satın alanlar beraberinde bazı süs eşyalarına ve en önemli ekipmanlardan biri olan tasmaları satın almak isteyebiliyor. Çünkü tavşanlarda tıp kediler ve köpekler gibi dışarıda gezdirilebilen hayvanlardır. Tabii kedi ve köpeklerde görmediğimiz kaçma ve kaybolma durumları tavşanlarda daha sık karşılaşılıyor. Bunun içinde tavşan tasması satın almak gerekli olabiliyor.

Tavşan tasması fiyatları yaklaşık 200 TL kadardır. Bu fiyatlar türüne ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.

Tavşan kafesi fiyatları

Tavşan satın aldıktan sonra beraberinde onları bir yuva yapmanız gerekiyor. Aslında birçok tavşan sahibi bunun için basit karton kutuları kullanmayı tercih ediyor. Ancak tavşanların daha iyi bir ortamda yaşamasını ve burada büyümesini isteyen tavşan sahipleri onlara özel kafesler satın almayı tercih ediyor.

Tavşan kafesi fiyatları [year] yılında ortalama 300-350 TL aralığındadır. Eğer çok fazla tavşanımız varsa yaklaşık 1.000 liraya çok büyük tavşan kafesleri satın alabilirsiniz

Tavşan yemi fiyatları

 Tavşan yemi fiyatları ile ilgili net bir bilgi vermemiz mümkün değil. Çünkü yemin türüne ve yemin miktarına göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Sizleri tavşan yem fiyatı hakkında bilgi almak için pet hop gibi yerleri danışmanızı öneriyoruz.

SSS

Tavşan bakımı zor mu?

Tavşan bakımı zordur.

Tavşan ne kadar?

Tavşan fiyatları ortalama 50 TL’den başlıyor.
İçeriğimizi oylar mısınız?
[Total: 6 Average: 4.3]
Show Comments (1)