Diğer Hayvanlar

Tavşan Fiyatları 2022 Yılında Ne Kadar! Fiyatlara Şok Olacaksınız

Tavşan fiyatları 2022 yılında ne kadar, tavşanların ırkları ve satış fiyatları kaç lira? Eğer siz de tavşan beslemek istiyorsanız ve tavşanların fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

Tavşan Fiyatları 2022

İçindekiler

Bir evcil hayvan sitesi olarak daha önce Hollanda lop tavşanı fiyat konulu bir yazı paylaşmıştık. Daha sonra evde tavşan beslemek isteyenlerin aynı zamanda başka ırklarla da ilgilenebileceğini düşündük ve tavşan beslemek isteyen kişiler için bütün tavşanların fiyatları hakkında bilgi vermek istedik.

Öncelikle sizlere şunu sormak istiyoruz. Gerçekten tavşan beslemeye hazır mısınız?

tavşan fiyatları
tavşan fiyatları

Tavşanlar çok nadir olan ve sık sık hasta olan canlılardır. Eğer tavşan kafesi ve yuvaları sık sık beslenmezse kolaylıkla hastalığa yakalanırlar.

Tavşanlar aynı zamanda çok sık üreyen canlılardır. Aynı kafeste 1 erkek ve 1 dişi tavşanınız olduğunda bir yıl içerisinde yavru tavşan sayınız katlanabilir. Bu durum Hollanda lop tavşanı için çok daha sık karşılaşılan bir durumdur.

Tavşan Petshop Fiyatları

Petshoplarda satılan tavşanların fiyatları diğer yerlerde satılan tavşanların fiyatları ile benzerlik gösteriyor. Biz de evcilbilgi.com olarak tavşan fiyatlarını tek bir başlık altında toplamak istedik.

tavşan fiyatları ne kadar
tavşan fiyatları ne kadar

İşte tavşan ırkları ve fiyatları;

Tavşan Fiyatı 2022

Tavşanların ırklarına göre fiyatları değişiklik gösteriyor. Melez tavşanların fiyatları 50 TL’den başlarken safkan Hollanda lop tavşanı fiyatları 250 TL’ye kadar çıkıyor.

Tavşan ırkları ve fiyatları evde tavşan beslemek isteyen kişiler için şu şekildedir;

  • Lop melezi olan tavşan fiyatı: 50 TL
  • Teddy lop tavşan fiyatı: 150 TL
  • Hollanda lop kahverengi tavşan fiyatı: 200 TL
  • Safkan Hollanda lop erkek tavşan fiyatı: 250 TL

Tavşan fiyatları 2022 yılında güncel olarak bu şekildedir. Eğer diğer evcil hayvanların fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız paylaştığımız diğer içeriklere göz atabilirsiniz.

SSS

Tavşan bakımı zor mu?

Tavşan bakımı zordur.

Tavşan ne kadar?

Tavşan fiyatları ortalama 50 TL’den başlıyor.
İçeriğimizi oylar mısınız?
[Total: 1 Average: 5]

Doğan Uludoğan

Herkese merhaba ben Doğan. Şu an Ankara Üniversitesi'nde 3. sınıf hemşirelik öğrencisi olarak eğitimime devam ediyorum. Yaklaşık 7-8 yıl önce başlayan web sektörüne ilgim birçok konuda bilgi sahibi olmama yardımcı oldu. Şimdi bu bilgileri hayata geçirmek amacıyla çeşitli projelere başladım. İlerleyen süreçlerde birçok sektörde görüşmek üzere 🖐Reklam, işbirliği ve kaldırılmasını istediğiniz içerikler için: doganuludogan01@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu