Lepistes Fiyatları

Lepistes fiyatları [year] ne kadar, özel tür lepistes balıkları ne kadara satılıyor, en ucuz ve en pahalı lepistes balıkları kaç TL? Lepistes satın almak isteyen herkesin bu içeriği sonuna kadar okumasını öneriyoruz.

Lepistes Fiyatları [year]

Akvaryum balığı besleyen herkes bu serüvene başlarken lepistesler ile yola çıkmıştır. Lepistes balıklarının kolay bulunabilmesi, kolay üremesi, fiyatlarının uygun olması ve en önemlisi bu balıkların kolay bir şekilde bakılıyor olması nedeniyle akvaryum balığı besleyicileri tercihlerini bu canlılardan yana kullanmıştır.

lepistes fiyatları
lepistes fiyatları

Akvaryum balığı besleyicilerinin lepistes balığını bu kadar popüler hale getirmesi nedeniyle hemen hemen her pet shop lepistes balığı satmaya başlamıştır. Bu da zamanla her akvaryum severin lepistes almak için bu pet shoplara gitmesine neden olmuştur.

Şu konuları sizin için öneriyoruz;

Kavgacı Siyam Balığı Fiyatları

1 of 6

İlginizi çekebilir: Japon Balığı Fiyatları [year]

Lepistes balığı beslemek isteyen kişilerin akıllarına gelen ilk soru “lepistes balığı fiyatları ne kadar” oluyor. Bu balıklar her ne kadar uygun fiyatlı balıklar olsalar da akvaryumlarda toplu bir şekilde beslendiği için biraz külfetli olabiliyor.

Sizler için lepistes balıklarının fiyatlarını evcilbilgi.com olarak inceledik ve ortaya ortalama bir rakam çıkardık. İşte lepistes balıklarının fiyatları;

Lepistes Balığı Fiyatları [year]

Lepistes balıkları kendi içerisinde türlere ayrılan bir balık çeşididir. Haliyle lepistes balıklarının fiyatları da kendi arasında değişiklik gösteriyor.

Bizlerin kırma olarak bahsettiği klasik lepisteslerin şu anki fiyatları ortalama 5 TL civarında. Bu rakam dişi ve erkekler için aynı. Eğer toptancıdan fazla miktarda lepistes satın alacaksanız 3.5 TL’ye de satın alabilirsiniz.

Tıkla Oku:  Beta Balığı Fiyatları 2022 Yılında Ne Kadar
lepistes fiyatları lepistes balığı fiyatları
lepistes fiyatları lepistes balığı fiyatları

Jumbo boy dişi lepistes balıklarında biraz daha fazla ücret istenebiliyor. Bu lepistesler için 10 TL’ye kadar fiyat biçiliyor.

En Ucuz Lepistes Balığı Fiyatı [year]

En ucuz lepistes balıkları klasikleşmiş ya da diğer adıyla kırma lepistes balıklarıdır. Bu lepistesler 3.5 ila 5 TL arasında alıcı bulur.

En Pahalı Lepistes Balığı Fiyatı [year]

En pahalı lepistesler özel tür lepisteslerdir. Özel tür lepisteslerin çift fiyatı 50 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Özel Tür Lepistes Fiyatı [year]

Özel tür lepistes balığı fiyatı çifti için 15 TL’den başlıyor ve 50 TL’ye kadar çıkabiliyor. Fil Kulak Lepistes başlıklı makalemizde fil kulak lepisteslerin yaklaşık 25 TL’ye satıldığından bahsetmiştik.

Lepistes fiyatları başlıklı yazımızın da sonuna geldik. Akvaryum canlıları hakkında daha fazla bilgi için takipte kalın 😊 Son olarak şu videoyu izlemenizi öneriyoruz;

SSS

Lepistes fiyatları ne kadar?

Lepisteslerin fiyatları 5 TL’den başlıyor.

1 erkek Lepistese kaç dişi?

1 erkek lepistes balığına 3 dişi lepistes uygundur.

Lepistes ne tür yem yer?

Lepistesler pul yem yemekten hoşlanır.

Lepistes türleri nelerdir?

Lepistes balıklarının fil kulak, albino red vb. türleri vardır.
İçeriğimizi oylar mısınız?
[Total: 2 Average: 1.5]
Leave a comment