Köpek

Dogo Argentino Yavru Fiyatları 2022 Yılında Ne Kadar?

Dogo Argentino yavru fiyatları 2022 hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu içeriğimizi son cümlesine kadar okumanızı öneriyoruz. Bu yazımızda av köpeği olarak kullanılan cins köpek türlerinden biri olan Dogo Argentino köpekleri hakkında önemli bilgilere yer verdik.

Dogo Argentino Yavru Fiyatları 2022 Yılında Ne Kadar?

İçindekiler

Dogo Argentino cinsi köpekler genellikle domuz gibi büyük hayvan avı köpeği olarak kullanılır. Aynı zamanda bazı kişiler hayvanlarını korumak için tıpkı Alabai gibi bu köpekleri çoban köpeği olarak da kullanmaktadır.

Dogo Argentino cinsi köpekler diğer birçok köpek ırkına göre saldırgan ve tehlikeli olduğu için birçok kişi yavru Dogo Argentino satın almayı tercih ediyor. Yavru dogoların sahiplerine bağlanma olasılığı çok daha yüksek olduğu için büyük Dogo Argentino çok fazla tercih edilmiyor.

dogo argentino yavru fiyatları ne kadar
dogo argentino yavru fiyatları ne kadar

Birçok kişi Dogo Argentino köpekleri yavru olarak satın aldığı için yavru Dogo Argentino fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Yavru Dogo Argentino fiyatları şu an için 1.000 TL civarından başlıyor. Köpeğin genel sağlık durumuna ve genlerine göre bu rakam 5 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Dogo Argentino yavruları hakkında bilgi hazırlamışken köpeklerin özellikleri hakkında bilgi vermemek doğru olmazdı. Gelin bekçi köpeği olarak kullanılan bu köpeklerin genel özelliklerine bir göz atalım.

Dogo Argentino Yavru Özellikleri

Yavru Dogo Argentino özellikleri genel olarak şu şekildedir;

  • Irk olarak saldırgan bir yapıya sahiptirler
  • Melezlenme sonucunda ortaya çıkarlar
  • Neredeyse tamamı beyaz renktedir
  • Sahiplerini benimserler
  • Çevresindeki canlıları koruma içgüdüsüne sahiptir
  • Diğer köpek fiyatları göz önünde bulundurulduğunda nispeten pahalıdır.

Satılık Dogo Argentino Yavru İlanları

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki sitemizde Dogo Argentino ırkı köpek satışı yapılmamaktadır. Burada sadece Dogo Argentino köpek ırkının satış fiyatları ve köpekleri sahiplendirme ilanları hakkında bilgiler vereceğiz.

Dogo Argentino satın almak istiyorsanız belgeli üreticiler ile iletişime geçebilirsiniz. Ya da köpek sahiplenme kategorimize göz atarak köpekleri sahiplendirme ilanlarına göz atabilirsiniz.

Dogo Argentino Yavru Nereden Alınır?

Daha önce de dediğimiz gibi bu köpekleri satın almak istiyorsanız belgeli ve yetkili kişilerden satın almalısınız. Aksi taktirde başka yerlerden alım yapmanızı önermiyoruz. Bunun yanı sıra ücretsiz sahiplendirme ilanlarına da göz atabilirsiniz.

Dogo Argentino yavru fiyatları 2022 yılında genel olarak bu şekildeydi. Eğer bu köpek türleri hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz bize bunu yorum olarak iletebilirsiniz.

İçeriğimizi oylar mısınız?
[Total: 0 Average: 0]

Doğan Uludoğan

Herkese merhaba ben Doğan. Şu an Ankara Üniversitesi'nde 3. sınıf hemşirelik öğrencisi olarak eğitimime devam ediyorum. Yaklaşık 7-8 yıl önce başlayan web sektörüne ilgim birçok konuda bilgi sahibi olmama yardımcı oldu. Şimdi bu bilgileri hayata geçirmek amacıyla çeşitli projelere başladım. İlerleyen süreçlerde birçok sektörde görüşmek üzere 🖐Reklam, işbirliği ve kaldırılmasını istediğiniz içerikler için: doganuludogan01@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu